Współpraca

Jako prężnie rozwijająca się firma chętnie nawiążemy kontakt z architektami oraz firmami z branży wnętrzarskiej. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową pod adresem biuro@concretemade.pl lub telefoniczną pod numerem + 48 604 632 028.

Firma “PUCZYŃSKI – mała architektura” istnieje od 1978 r. i jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Podstawowa ich działalność to produkcja elementów małej architektury. Wykorzystując duże doświadczenie w zakresie jakości, dbając jednocześnie o funkcjonalność i wygodę, stworzyli bogaty program produkcyjny, który przedstawiają na swojej stronie internetowej. Kilkaset realizacji, w większości dla renomowanych i wymagających klientów, to referencja dająca gwarancję jakości oferowanych wyrobów. Nie bez znaczenia jest też przyjazny klientowi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ze względu na różnorodność kombinacji i mnogość oferowanych wyrobów, produkują wyłącznie na zamówienie.

STORNA INTERNETOWA: www.puczynski.pl

Ikony designu Quadre. Designerskie meble i nowoczesne oświetlenie inspirowane, teraz dla Ciebie w najlepszych cenach.

Sklep QUADRE to wynik pasji do nienagannego rzemiosła i pięknego wzornictwa, które nadaje uroku i atmosfery z jaką ciężko się rozstać.

Estetyka i piękno designu sprawiają, że każde miejsce jakie udekorujesz naszymi nowoczesnymi lampami oraz meblami stanie się wyjątkowe. Nasze produkty sprawią, że będziesz mieszkał tak jak tego pragniesz.

W ofercie posiadamy zarówno kultowe już produkty z połowy zeszłego stulecia będące klasykami designu, jak też najnowocześniejsze projekty mebli i lamp, które podbijają salony całego świata.

W QUADRE wierzymy, że nowoczesny design narodził się z połączenia unikalnej formy i funkcjonalności, dlatego nasza oferta opiera się na produktach wyjątkowych, wykonanych z wysokiej klasy materiałów i wykańczanych ręcznie przez doświadczonych rzemieślników.

Kupując designerskie, nowoczesne meble i oświetlenie w sklepie Quadre, jesteś pewny, że najatrakcyjniejsza, niska cena jest połączona z wysokiej jakości produktem, wyróżniającym się stylowym designem.

STRONA INTERNETOWA: www.quadre.pl

Celem działalności firmy ACCORD, od chwili jej założenia w 1982 roku, jest spełnianie oczekiwań wymagających klientów poprzez wytwarzanie mebli z różnorodnych materiałów i według indywidualnych życzeń.

Firma ACCORD w dniu dzisiejszym szczyci się wszelkimi atutami dynamicznej i elastycznej produkcji. Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i własną lakiernią. Zatrudnia zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników: technologów produkcji, montażystów i projektantów.

Wsłuchując się w potrzeby klientów, z ich doświadczeniem, zastosowaniem nowoczesnej technologii i znajomością najnowszych trendów wzornictwa wyposażenia wnętrz, tworzą meble i urządzają wnętrza na najwyższym poziomie estetycznym, łącząc funkcjonalność z oryginalnymi rozwiązaniami i nienaganną jakością wykonania.

Oferują wykonanie mebli z płyt fornirowanych krajowego i egzotycznego pochodzenia, wydobywając charakterystyczny rysunek słoi drewna i barwę, co podkreśla niepowtarzalną specyfikę wyrobu. Łączą je ze szkłem i lakierem w dowolnych kolorach i odcieniach. Mają również w ofercie poszukiwany ostatnio lakier jedwabny.

STORNA INTERNETOWA: www.accord-meble.pl

Realizujemy inwestycje budowlane oraz usługi na rzecz zrównoważonego rozwoju gospodarki i społeczeństwa z poszanowaniem środowiska naturalnego, zasad etyki, dbałością o satysfakcję klientów i komfort użytkowników. Osiągamy to, dzięki profesjonalizmowi, pasji tworzenia, wysokiej efektywności działania, a także partnerskim relacjom z dostawcami i podwykonawcami.

STORNA INTERNETOWA: www.budimex.pl

AKG Architektura Krajobrazu działa na polskim rynku od ponad 20 lat.

Posiadamy doświadczenie w zakresie rewitalizacji i rewaloryzacji parków i ogrodów zabytkowych.

Podejmujemy się realizacji dużych inwestycji związanych z zagospodarowaniem terenów publicznych, osiedlowych i kompleksów biurowych.
 
W ramach realizowanych projektów wyposażamy place zabaw.
Kompleksowo wykonujemy prace ogrodnicze od sadzenia dużych drzew do zakładania trawników.
 
Wykonujemy zielone dachy, małą architekturę i nawierzchnie.

STORNA INTERNETOWA: http://akg.pl

Inwencja i doświadczenie

Firma istniejąca od 2002 roku, składająca się z zespołu fachowców posiadających wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach, pozwala na skuteczne działanie w każdym obszarze szeroko rozumianej reklamy. Niecodzienne wymagania stawiane nam przez klientów stanowią jedynie ambitne wyzwanie. Barierą może być tylko granica wyobraźni, ale nasi graficy potrafią ją również przekroczyć.

Kompleksowość realizacji

Projekty wykonywane są w naszej firmie na każdym etapie: od koncepcji do realizacji. Pozwalają nam na to własne linie produkcyjne, gwarantujące wysoką jakość produktu. Klienci, którzy sprawdzili nasze pomysły i umiejętności, potwierdzają najwyższą jakość obsługi poprzez chęć kontynuacji współpracy z naszą agencją.

STORNA INTERNETOWA: http://www.swiat-reklamy.pl

Dombal jest w 100% Polską firmą rodzinną. Firmą, która powstała od zera. Jesteśmy obecni na rynku od 1996 roku. Od początku naszego istnienia płacimy w Polsce podatki i wybieramy polskich dostawców zawsze wtedy, gdy istnieje taka możliwość. Kupując u nas Wspierasz rozwój polskich firm rodzinnych, czyli najsolidniejszych filarów naszej gospodarki.

Jakość towarów

Dostarczamy drewno wysokiej jakości, z najlepszych polskich i europejskich fabryk.

Doświadczenie 

Działamy już od ponad 20 lat! Drewno to nasza pasja. Mam własny dział montażowy, który daje nam szczegółową wiedzę o sprzedawanych produktach. W naszym portfolio mamy tysiące zadowolonych klientów. Bardzo wielu z Was wraca – dziękujemy!

Elastyczność 

Nie jesteśmy wielką korporacją, jesteśmy firmą rodzinną. Jesteśmy komunikatywni i elastyczni w rozmowach. Posiadamy dział montażowy i własną stolarnie, dzięki temu Możesz składać u nas nietypowe zamówienia.

Rozsądne ceny 

Znamy Państwa potrzeby, więc zawsze staramy się odpowiednio dopasować ceny do jakości materiału a to najważniejsze w naszej branży! – Żebyśmy mogli obsługiwać naszych klientów na najwyższym poziomie.

STORNA INTERNETOWA: https://www.dombal.com.pl

 

Początkowo MAR-BUD, działał jako podwykonawca dla dużych firm budowlanych i zaznaczył swoją obecność na prestiżowych inwestycjach takich jak:
▪ Rozbudowa Lotniska Chopina
▪ Budowa CH Złote Tarasy,
▪ Stadionu Legii,

od 2010 roku jako Generalny Wykonawca przeprowadziliśmy między innymi:
• Budowę Budynku Wielorodzinnego La Proximite przy ul. Nocznickiego,
• Modernizację w budynku C Biblioteki Narodowej przy al. Niepodległości,
• Przebudowę zabytkowego budynku przy ul. Mazowieckiej,
• Rewitalizację budynku wielofunkcyjnego „K” wraz z towarzyszącą infrastrukturą, wchodzącego w skład kompleksu Centrum Praskie Koneser przy ul. Ząbkowskiej.

Firma pracowała przy wielu obiektach biurowych czy mieszkalno-usługowych o wielkościach jednostkowo do 100 000 m2 powierzchni, realizując prace o wartościach do 70 mln zł. Zdobyła także doświadczenia w realizacji autostradowych obiektów inżynieryjnych.
Budujemy trwałe relacje z naszymi kontrahentami, przywiązując dużą wagę do ich poczucia bezpieczeństwa oraz płynności finansowej.

STORNA INTERNETOWA: mar-bud.pl

 

Kiedy 17 lat temu zaczynaliśmy, polskie drogi były szare.
Postanowiliśmy to zmienić. I tak powstał Tioman.
Jesteśmy wszedzie tam, gdzie potrzebują nas ludzie: wskazujemy im właściwa drogę…
… gdzie należy się zatrzymać…
… a gdzie szczególnie na siebie uważać.
Podpowiadamy, jakie miejsca warto zobaczyć w okolicy…
… a czasem po prostu w która ulice skręcić, żeby dotrzeć do domu.
To prawda, że tak niewiele potrzeba, aby uczynić przestrzeń lepszą, bezpieczniejszą…
Od kilku lat nasze znaki informuja nie tylko ludzi w regionie, ale i na całym świecie.
Rozwijamy się, bo korzystamy z własnych, opatentowanych rozwiazań i oferujemy klientom najwyższa jakość realizacji.
Nic by jednak nie wyszło z naszych planów, gdyby nie wsparcie i dobra energia ludzi, z którymi współpracujemy.
Wiemy, ze możemy na nich liczyć, tak jak oni moga polegać na nas w drodze do pracy.

STORNA INTERNETOWA: http://tioman.pl/

STORNA INTERNETOWA: https://atal.pl/

Przedsiębiorstwo Budowlane UNIMAX Sp. z o.o. specjalizuje się w generalnym wykonawstwie obiektów budownictwa ogólnego i mieszkaniowego, realizując obiekty „pod klucz”. Usługi, które świadczymy w tym zakresie to realizacja obiektów kubaturowych, takich jak budynki biurowe, hale przemysłowe, obiekty edukacyjne, centra logistyczne, obiekty służby zdrowia, budownictwo mieszkaniowe, apartamentowce, a także remonty i modernizacja budynków.

Nasza oferta obejmuje kompleksową realizację inwestycji, począwszy od projektów koncepcyjnych, uczestniczenie w procedurach związanych z wyborem technologii, pozyskania niezbędnych pozwoleń, sporządzenia projektów wykonawczych, realizacji inwestycji – wykonawstwie, a kończąc na uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie. Staramy się wspomagać Inwestorów swoją wiedzą na każdym etapie realizacji, dążąc do optymalizacji kosztów wykonawstwa, przy zachowaniu najwyższej jakości.

STORNA INTERNETOWA: https://www.pbunimax.pl

„CZ.P.B.P. PRZEMYSŁÓWKA”S.A. z siedzibą w Częstochowie ul. Pułaskiego 25, jest spółką akcyjną, która powstała w I kwartale 1998 r. z przekształcenia przedsiębiorstwa państwowego jakim było Częstochowskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego, utworzone w 1950 roku do budowy Huty ,,Częstochowa” ( dawniej  im. B.Bieruta )

W okresie prawie 60-cio letniej działalności przedsiębiorstwo zrealizowało „pod klucz” wiele zakładów przemysłowych. Od połowy lat 70-tych wykonujemy również obiekty użyteczności publicznej i budynki mieszkalne. W latach 90-tych rozpoczęliśmy z powodzeniem realizację robót na rynku niemieckim, a od 2001 r. prowadzimy działalność w krajach skandynawskich. W kraju współpracowaliśmy z wieloma inwestorami i dostawcami zagranicznymi przy realizacji zadań dla hutnictwa stali i szkła, przemysłu cementowego oraz hipermarketów.

STORNA INTERNETOWA: http://przemyslowka.com.pl

Park-M to lider rynku architektury krajobrazu i zagospodarowania terenów zieleni.
Wszechstronna, bogata i zróżnicowana oferta, stały zespół doskonałych specjalistów, profesjonalne i innowacyjne zaplecze sprzętowe, własna baza transportowa, kilkanaście lat doświadczenia, realizacje najbardziej prestiżowych inwestycji w Polsce oraz obecność na międzynarodowych rynkach sprawiają, że Park-M jest zaufanym partnerem najbardziej wymagających Klientów.

STORNA INTERNETOWA: https://www.park-m.pl

Firma Hybudrog Sp. z o.o. powstała w 2013 roku w Warszawie jako filia hiszpańskiej spółki Construcciones Pérez Jiménez SA cieszącej się bogatą, czterdziestoletnią tradycją w Andaluzji.
Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu przy projektach infrastrukturalnych, przy tej budowie zastosowaliśmy nasz pomysł związany z produkcją materiałów na podbudowy.
W naszym parku maszyn posiadamy stacjonarną mieszarkę do kruszyw, która doskonale sprawdza się przy większych inwestycjach. Pozwala ona na osiągnięcie wymaganych parametrów kruszyw, stosunkowo małym kosztem.
Odpowiednia dozyfikacja piasku, pospółki, kruszyw łamanych ułatwia produkcję materiałów zgodnych ze specyfikacją techniczną dla danego projektu i nie wymaga wbudowania materiału teoretycznie droższego. Jest więc to tańsza alternatywa dla kruszyw o wyższych parametrach, dla warstw specjalnych np. mrozoochronnych, a także dla podbudów wymagających stabilizacji podłoża m.in. cementem, dla których zamawiający wymaga ich produkcji w wytwórniach stacjonarnych.

 

Celon Pharma S.A. – zintegrowana spółka biofarmaceutyczna, założona w 2002 roku. Koncentruje swoją działalność na badaniach nad innowacyjnymi rozwiązaniami terapeutycznymi oraz na rozwoju, produkcji, dystrybucji i marketingu specjalistycznych produktów generycznych. Leki wytwarzane w Celon Pharma S.A. pomagają tysiącom pacjentów zachować lepsze i dłuższe życie.

Celon Pharma S.A – miejsce, które łączy dbałość o pacjentów i pasję naukową, aby stworzyć przełomowe rozwiązania wciąż niespełnionych potrzeb klinicznych. Dysponuje własnym zapleczem badawczo-rozwojowym, dzięki czemu może rozwijać własne technologie farmaceutyczne wykorzystując posiadane zaplecze laboratoryjno-sprzętowe, a także doświadczenie posiadanej kadry pracowników.

Celon Pharma S.A. dysponuje dwoma w pełni wyposażonymi laboratoriami dedykowanymi do badań i rozwoju produktów leczniczych (R&D) zarówno leków generycznych jak i innowacyjnych. Dwa zakłady produkcyjnie Celon Pharma S.A posiadają odpowiednie zezwolenia GMP (Good Manufacturing Practice). Na podstawie uzyskanego certyfikatu GMP Spółka może rejestrować i sprzedawać leki we wszystkich krajach UE gwarantując utrzymanie obowiązujących standardów jakości wytwarzania.

Siedziba główna, jak i parki laboratoryjne zlokalizowane są w promieniu 30 km od centrum Warszawy. Obecnie firma liczy przeszło 450 pracowników, a  w obszarze badań i rozwoju  około 100 naukowców, z których połowa posiada lub jest w trakcie zdobywania tytułów doktorskich.

STORNA INTERNETOWA: https://celonpharma.com

Veskam Sp. z o.o jest firmą oferującą klientom wysoką jakość w zakresie remontów i budownictwa ogólnego. Przez cały okres trwania naszej działalności systematycznie poszerzamy zakres naszych usług. Z naszych usług skorzystało już wielu klientów. Wykonujemy prace ogólnobudowlaneinstalacyjnewykończeniowe i montażowe.

W szczególności specjalizujemy się w dostarczaniu materiału oraz wykonaniu wszelkich prac kamieniarskich. Realizujemy inwestycje w obiektach biurowych, apartamentowcach oraz domkach jednorodzinnych i mniejszych mieszkaniach. Naszym klientom zapewniamy doradztwo w zakresie wyboru kamienia, wysoką jakość wykonanych usług, dostawę zamówionych materiałów, konkurencyjną cenę oraz szybką realizację.

Veskam Sp. z o.o oferuje najwyższej jakości produkty z piaskowca. Oferujemy Kamień z własnej i okolicznych kopalni, zlokalizowanych bezpośrednio przy zakładzie produkcyjnym PWOK Piaskowce (Śmiłów woj. mazowieckie). Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze techniczne. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz szeroki asortyment.

Dążenie do najwyższej jakości oraz zadowolenia klienta jest podstawą wszelkich naszych działań.

STORNA INTERNETOWA: https://veskam.pl/